يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 18
کد خبر: ۲۵۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷
سیرنیوز : منتخبین مجلس دهم با برگزاری دور دوم انتخابات مشخص شدند.
به گزارش سیرنیوز منتخبین مجلس دهم با برگزاری دور دوم انتخابات در 10 اردیبهشت ماه نهایی شد.


ردیف

نام و نام‌خانوادگی

گرایش سیاسی

حوزه انتخابیه

وضعیت داوطلب

1

رضا علیزاده

اصولگرا

ورزقان

منتخب

2

سلمان خدادادی

اصولگرا

ملکان

منتخب

3

سید حمزه امینی

مستقل

هشترود و چاراویماق

منتخب

4

مسعود پزشکیان

اصلاح طلب

هشترود و چاراویماق

منتخب

5

احمد علیرضا بیگی

اصولگرا

هشترود و چاراویماق

منتخب

6

ضیاالله اعزازی

اصولگرا

بناب

منتخب

7

محمد وحدتی هلان

مستقل

بستان‌آباد

منتخب

8

فردین‌فرمند

اصلاح طلب

میانه

منتخب

9

یعقوب‌شیویاری

اصولگرا

میانه

منتخب

10

قلی‌الله قلیزاده

اصولگرا

کلیبر و هوراند

منتخب

11

محمد قسیم عثمانی

مستقل

بوکان

منتخب

12

جلال محمودزاده

اصلاح طلب

مهاباد

منتخب

13

سید تقی‌ کبیری

اصولگرا

خوی

منتخب

14

عبدالکریم حسین‌زاده

اصلاح طلب

نقده و اشنویه

منتخب

15

رسول خضری

مستقل

سردشت و پیرانشهر

منتخب

16

نادر قاضی پور

اصولگرا

سردشت و پیرانشهر

منتخب

17

رسول جلایرسرنقی

اصولگرا

سلماس

منتخب

18

شهروز برزگر کاشانی

اصولگرا

سلماس

منتخب

19

بشیر خالقی

اصولگرا

خلخال و کوثر

منتخب

20

ولی ملکی

اصلاح طلب

مشکین شهر

منتخب

21

سیدحمایت میرزاده

اصلاح طلب

گرمی

منتخب

22

رضاکریمی

اصلاح طلب

گرمی

منتخب

23

صدیق بدری

اصولگرا

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

منتخب

24

سیدجواد ساداتی نژاد

اصولگرا

کاشان،آران بیدگل

منتخب

25

حمیدرضا فولادگر

اصولگرا

اصفهان

منتخب

26

ناهید تاج الدین

اصلاح طلب

اصفهان

منتخب

27

حیدر علی عابدی

اصلاح طلب

اصفهان

منتخب

28

احمد سالک

اصولگرا

اصفهان

منتخب

29

علی بختیار

اصلاح طلب

خوانسار و گلپایگان

منتخب

30

مرتضی صفاری

اصولگرا

قمصر و نطنز

منتخب

31

حسینعلی حاجی دلیگانی

اصولگرا

شاهین شهر، برخوار و میمه

منتخب

32

ابوالفضل ابوترابی

اصولگرا

نجف آباد،تیران و کرون

منتخب

33

عباسعلی پوربا فرانی

اصولگرا

نائین

منتخب

34

سید صادق طباطبایی نژاد

اصولگرا

اردستان

منتخب

35

سیدناصر موسوی لارگانی

اصولگرا

فلاورجان

منتخب

36

زهرا سعیدی مبارکه

اصولگرا

مبارکه

منتخب

37

اکبر ترکی

اصولگرا

چادگان،فریدون شهر و فریدن

منتخب

38

محسن کوهکن

اصولگرا

لنجان

منتخب

39

سید محمدجواد ابطحی

اصولگرا

خمینی شهر

منتخب

40

محمود بهمنی

اصولگرا

ساوجبلاغ

منتخب

41

عزیز اکبریان

اصولگرا

کرج

منتخب

42

محمدجواد کلیوند

اصولگرا

کرج

منتخب

43

محمدباقر سعادت

اعتدالگرا

دشتستان

منتخب

44

سکینه الماسی

مستقل

کنگان، دیر و جم

منتخب

45

سیدکمال شهریاری

اصولگرا

دشتی و تنگستان

منتخب

46

عبدالحمید خدری

اصلاح طلب

بوشهر، گناوه و دیلم

منتخب

47

سیدحسین نقوی حسینی

اصولگرا

ورامین و پیشوا

منتخب

48

محمد قمی

اصلاح طلب

پاکدشت

منتخب

49

محمدرضا عارف

اصلاح طلب

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهروپردیس

منتخب

50

علی مطهری

اصلاح طلب


منتخب

51

علیرضا محجوب

اصلاح طلب


منتخب

52

سهیلا جلودارزاده

اصلاح طلب

تهران

منتخب

53

الیاس حضرتی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

54

کاظم جلالی

اعتدال

تهران

منتخب

55

محمدرضا بادامچی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

56

فریده اولاد قباد

اصلاح طلب

تهران

منتخب

57

مصطفی کواکبیان

اصلاح طلب

تهران

منتخب

58

سیده فاطمه حسینی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

59

پروانه سلحشوری

اصلاح طلب

تهران

منتخب

60

ابوالفضل سروش

اصلاح طلب

تهران

منتخب

61

علی نوبخت حقیقی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

62

غلامرضا حیدری

اصلاح طلب

تهران

منتخب

63

مهدی شیخ

اصلاح طلب

تهران

منتخب

64

فاطمه سعیدی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

65

محمود صادقی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

66

محمدعلی وکیلی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

67

بهروز نعمتی

اعتدال

تهران

منتخب

68

پروانه مافی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

69

فاطمه ذوالقدر

اصلاح طلب

تهران

منتخب

70

محمدجواد فتحی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

71

داوود محمدی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

72

سیدفرید موسوی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

73

محمدرضا نجفی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

74

طیبه سیاوشی شاه عنایتی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

75

محسن علی جانی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

76

احمد مازنی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

77

علیرضا رحیمی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

78

عبدالرضا هاشم زائی

اصلاح طلب

تهران

منتخب

79

اردشیر نوریان

اعتدال

شهرکرد

منتخب

80

محمد خالدی سردشتی

مستقل

لردگان

منتخب

81

سیدمحمد باقر عبادی

اصولگرا

بیرجند و درمیان

منتخب

82

فرهاد فلاحتی

اصولگرا

قائنات

منتخب

83

نظر افضلی

اصولگرا

نهبندان و سربیشه

منتخب

84

محمدرضا امیر حسنخانی

اصولگرا

فردوس، طبس،سرایان وبشرویه

منتخب

85

محمد دهقان

اصولگرا

چناران و طرقبه

منتخب

86

امیرحسین قاضی زاده هاشمی

اصولگرا

مشهد و کلات

منتخب

87

حسین حسین زاده بحرینی

اصولگرا

مشهد و کلات

منتخب

88

نصرالله پژمانفر

اصولگرا

مشهد و کلات

منتخب

89

جواد کریمی قدوسی

اصولگرا

مشهد و کلات

منتخب

90

رضا شیران خراسانی

اصولگرا

مشهد و کلات

منتخب

91

حمید بنایی

مستقل

گناباد

منتخب

92

سعید باستانی

اعتدال

تربت حیدریه

منتخب

93

عبدالله حاتمیان

اصلاح طلب

درگز

منتخب

94

بهروز بنیادی

اصلاح طلب

کاشمر،بردسکن و خلیل آباد

منتخب

95

حمید گرمابی

اصلاح طلب

نیشابور

منتخب

96

هاجر چنارانی

اصولگرا

نیشابور

منتخب

97

محمدنگهبان سلامی

اصلاح طلب

خواف و رشتخوار

منتخب

98

سید احسان قاضی زاده هاشمی

اصولگرا

فریمان و سرخس

منتخب

99

حسین مقصودی

اصولگرا

سبزوار، جغتای،جوین و خوشاب

منتخب

100

رمضانعلی سبحانی فر

اصلاح طلب

سبزوار،جغتای، جوین و خوشاب

منتخب

101

هادی شوشتری

اصلاح طلب

قوچان و فاروج
منتخب

102

جلیل رحیمی جهان آبادی

اصلاح طلب

تربت جام و تایباد

منتخب

103

علی اکبری

اصلاح طلب

بجنورد

منتخب

104

علی قربانی

اصلاح طلب

بجنورد

منتخب

105

عبدالرضا عزیزی

مستقل

شیروان

منتخب

106

هادی قوامی

اصولگرا

اسفراین

منتخب

107

سیدرازی نوری

اصولگرا

شوش

منتخب

108

فریدون حسنوند

اصولگرا

اندیمشک

منتخب

109

سهراب گیلانی

اصولگرا

شوشتر و گتوند

منتخب

110

عباس پاپی زاده

اصولگرا

دزفول

منتخب

111

اقبال محمدیان

اصولگرا

رامهرمز

منتخب

112

عبدالله سامری

مستقل

خرمشهر

منتخب

113

محمد ناصری نژاد

اصولگرا

شادگان

منتخب

114

قاسم ساعدی

اصولگرا

دشت آزادگان و هویزه

منتخب

115

عامر کعبی

اصولگرا

آبادان

منتخب

116

جلیل مختار

اصولگرا

آبادان


117

احمد همتی

اصلاح طلب

سمنان و مهدیشهر

منتخب

118

سید حسن حسینی شاهرودی

اصولگرا

شاهرود

منتخب

119

ابوالفضل حسن بیگی

اصولگرا

دامغان

منتخب

120

غلامرضا کاتب

اصولگرا

گرمسار و آرادان

منتخب

121

علم یار محمدی

اصلاح طلب

زاهدان

منتخب

122

حسینعلی شهریاری

اصولگرا

زاهدان

منتخب

123

علی کرد

اصولگرا

خاش، نصرت اباد،میرجاوه و کورین

منتخب

124

محمدباسط درازهیار

مستقل

سراوان

منتخب

125

حبیب الله دهمرده

اصولگرا

زابل

منتخب

126

احمد علی کیخا

مستقل

زابل

منتخب

127

عبدالغفور ایران نژاد

اصولگرا


چابهار،نیکشهر و کنارک

منتخب

128

سید محسن علوی

اعتدال

لامرد و مهر

منتخب

129

داریوش اسمعیلی

اصولگرا

خرامه، سروستان و کوار

منتخب

130

محمدمهدی برومندی

اصولگرا

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت

منتخب

131

رحیم زارع

اعتدال

آباده، بوانات، خرمبید

منتخب

132

جمشید جعفرپور

اصولگرا

لارستان، خنج و گراش

منتخب

133

سیدحسن افضلی

اصلاح طلب

اقلید

منتخب

134

حسین رضازاده

مستقل

کازرون

منتخب

135

محمدجواد جمالی نوبندگانی

اعتدال

فسا

منتخب

136

کوروش کرم پور حقیقی

اصلاح طلب

فیروز آباد، قیر، کارزین و فراشبند

منتخب

137

سیدحمیده زرآبادی

اصلاح طلب

قزوین و آبیک

منتخب

138

داوود محمدی

اعتدال

قزوین و آبیک

منتخب

139

بهمن طاهرخانی

اصولگرا

تاکستان

منتخب

140

روح الله بابایی

اصلاح طلب

بوئین زهرا

منتخب

141

احمد امیر آبادی

اصولگرا

قم

منتخب

142

علی لاریجانی

مستقل

قم

منتخب

143

مجتبی ذوالنوری

اصولگرا

قم

منتخب

144

حمدالله کریمی

مستقل

بیجار

منتخب

145

محسن بیگلری


سقز و بانه

منتخب

146

علی محمد مرادی

مستقل

قروه و دهگلان

منتخب

147

سیدمهدی فرشادان


سنندج، کامیاران و دیواندره

منتخب

148

محمدرضا پورابراهیمی

اصولگرا

کرمان و راور

منتخب

149

محمدمهدی زاهدی

اصولگرا

کرمان و راور

منتخب

150

حبیب الله نیکزاده پناه

اصلاح طلب

بم،ریگان،فهرج و نرماشیر

منتخب

151

احمد حمزه

اصلاح طلب

کهنوج،منوجان،روداب،فاریاب،قلعه گنج

منتخب

152

یحیی کمالی پور

اصولگرا

جیرفت و عنبرآباد

منتخب

153

علی بختیاری

اصلاح طلب

بافت،رابر، ارزوئیه

منتخب

154

شهناز حسن پوربیگلری

اصولگرا

سیرجان و بردسیر

منتخب

155

علی اسدی کرم

اصلاح طلب

شهربابک

منتخب

156

احمد انارکی محمدی

اصلاح طلب

انار و رفسنجان

منتخب

157

حسین امیری خامکانی

اعتدال

زرند و کوهبان

منتخب

158

حشمت الله فلاحت پیشه

اصولگرا

اسلام آباد غرب

منتخب

159

حسن سلیمانی

اصولگرا

کنگاور صحنه و هرسین

منتخب

160

فرهاد تجری

اصولگرا

سرپل ذهاب، قصر شیرین و گیلانغرب

منتخب

161

شهاب نادری

اصولگرا

پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی

منتخب

162

عبدالرضا مصری

اصولگرا

کرمانشاه

منتخب

163

سیدقاسم جاسمی

اصولگرا

کرمانشاه

منتخب

164

غلام محمد زارعی

مستقل

بویراحمد و دنا

منتخب

165

عدل هاشمی پور

اصولگرا

کهکلویه و بهمئی

منتخب

166

غلامرضا تاجگردون

اصلاح طلب

گچساران

منتخب

167

اسدالله قره خانی

مستقل

علی آباد کتول

منتخب

169

قرجه طیار

اصلاح طلب

گنبد کاووس

منتخب

170

علیرضا ابراهیمی

اصولگرا

رامیان و آزادشهر

منتخب

171

محمدمهدی افتخاری

اصلاح طلب

فومن

منتخب

172

ولی داداشی

اصولگرا

آستارا

منتخب

173

مهرداد لاهوتی

اصلاح طلب

لنگرود

منتخب

174

محمود شکری

اصولگرا

طوالش، رضوانشهر و ماسال

منتخب

175

ذبیح نیکفر

اصولگرا

لاهیجان وسیاهکل

منتخب

176

سیدکاظم دلخوش

اعتدال

صومعه سرا

منتخب

177

حسن خسته بند

اصولگرا

بندر انزلی

منتخب

178

اسدالله عباسی

اصولگرا

رودسر و املش

منتخب

179

محمدحسین قربانی

اصولگرا

آستان اشرفیه

منتخب

180

محمد خدابخش

اصولگرا

الیگودرز

منتخب

181

غلامعلی جعفرزاده

اصلاح طلب

رشت

منتخب

182

علی رستمیان

مستقل

سلسله دلفان

منتخب

183

الله یار ملک شاهی

مستقل

کوهدشت

منتخب

184

سیدحمیدرضا کاظمی

اصولگرا

پلدختر

منتخب

185

علی اصغر یوسف نژاد

اصلاح طلب

ساری

منتخب

186

محمد دامادی

اصلاح طلب

ساری

منتخب

187

قاسم احمدی لاشکی

اعتدال

نوشهر و چالوس

منتخب

188

علی محمد شاعری

اصولگرا

نکا،بهشهر و گلوگاه

منتخب

189

عزت الله یوسفیان ملا

اصولگرا

آمل و لاریجان

منتخب

190

ولی الله نانواکناری

اصولگرا

بابلسر و فریدون کنار

منتخب

191

علی اسماعیلی

اصلاح طلب

نور و محمودآباد

منتخب

192

عبدالله رضیان

اصلاح طلب

قائم شهر،سوادکوه و جویبار

منتخب

193

شمس الله شریعت نژاد

اصلاح طلب

رامسر، تنکابن  و عباس آباد

منتخب

194

علی اکبر کریمی

اصولگرا

اراک، کمیجان و خنداب

منتخب

195

علی سلیمی

اصولگرا

دلیجان و محلات

منتخب

196

محمدابراهیم رضایی

اصولگرا

خمین

منتخب

197

محمد حسینی

اصلاح طلب

تفرش، آشتیان و فراهان

منتخب

198

سیدمصطفی ذوالقدر

اصلاح طلب

میناب،جاسک و سیریک

منتخب

199

حسین هاشمی تختی نژاد

اصولگرا

بندرعباس،هرمز، قشم و ابوموسی

منتخب

200

احمد مرادی

اصولگرا

بندرعباس،هرمز، قشم و ابوموسی

منتخب

201

محمد آشوری تازیانی

اصولگرا

بندرعباس،هرمز،قشم و ابوموسی

منتخب

202

اکبر رنجبرزاده

اصولگرا

اسدآباد

منتخب

203

حسن بهرام نیا

اصولگرا

نهاوند

منتخب

204

محمد علی پورمختار

اصولگرا

بهار و کبودر آهنگ

منتخب

205

محمدمهدی مفتح

اصولگرا

تویسرکان

منتخب

206

محمدکاظمی

اصلاح طلب

ملایر

منتخب

207

حمیدرضا حاجی بابایی

اصولگرا

همدان و فامنین

منتخب

208

امیر خجسته

اصولگرا

همدان و فامنین

منتخب

209

سیدابوالفضل موسوی بیوکی

اصلاح طلب

یزد،اشکذر و ندوشن

منتخب

210

محمدرضا تابش

اصلاح طلب

اردکان

منتخب

211

کمال دهقانی فیروز آبادی

اصلاح طلب

تفت و میبد

منتخب

212

زمانی



منتخب

213

علی نجفی

اصلاح طلب

بابل

منتخب

214

اسفندیار اختیاری

مستقل

زرتشتیان

منتخب

215

مره صدق

مستقل

کلیمیان

منتخب

216

کارن خانلری

مستقل

ارامنه شمال


منتخب

217

یوناتن بنت کلیا

مستقل

آشوری

منتخب

218

ژرژیک آبرامیان

مستقل


ارامنه جنوب

منتخب

219

سید حمایت میرزاده

اصلاح طلب

گرمی

منتخب

220

رضا کریمی

اصلاح طلب

اردبیل، نمین،سرعین و نیر

منتخب

221

بیت‌الله عبدالهی

اصلاح طلب

اهر و هریس

منتخب

222

داوودی

مستقل

سراب

منتخب

223

آقاپور

مستقل

شبستر

منتخب

224

شهروز برزگر

اصلاح طلب

سلماس

منتخب

225

محمد فیضی

اصلاح طلب

اردبیل، نمین و نیر

منتخب

226

شکور پورحسین

مستقل

پارس آباد و بیله سوار

منتخب

227

سمیه محمودی

مستقل

شهرضا و دهاقان

منتخب

228

گل‌مرادی

اصلاح طلب

ماهشهر و امیدیه

منتخب

229

احمد بیگدلی

مستقل

خدابنده

منتخب

230

محمد بیرانوندی

اصلاح طلب

خرم آباد و دوره

منتخب

231

حسین‌زاده

اصولگرا

مراغه و عجب شیر

منتخب

232

حسن‌نژاد

اصولگرا

مرند و جلفا

منتخب

233

سلام امینی

مستقل

ایلام،ایوان، شیروان،چرداول و مهران

منتخب

234

جلال میرزایی

اصلاح طلب

ایلام،ایوان، شیروان،چرداول و مهران

منتخب

235

شادمهر کاظم‌زاده

مستقل

دهلران،دره‌شهر و آبدانان

منتخب

236

قاسم میرزایی نیکو

اصلاح طلب

دماوند و فیروز کوه

منتخب

237

حجت الاسلام نوروزی

اصولگرا

رباط کریم و بهارستان

منتخب

238

محمد محمودی شاه نشین

مستقل

شهریار،قدس و ملارد

منتخب

239

خدیجه ربیعی

مستقل

بروجن

منتخب

240

غلامرضا شرفی

اصولگرا

آبادان

منتخب

241

هدایت‌الله خادمی

مستقل

ایذه و باغ ملک

منتخب

242

حبیب‌الله کشت‌زر

اصلاح طلب

بهبهان

منتخب

243

علی عسگر ظاهری

مستقل

مسجدسلیمان،لالی، هفتگل واندیکا

منتخب

244

علی وقف‌چی

مستقل

زنجان و طارم

منتخب

245

محمد عزیزی

اصولگرا

ابهر و خرمدره

منتخب

246

سید احسن علوی

مستقل

سنندج،دیواندره و کامیاران

منتخب

247

منصور مرادی

مستقل

مریوان و سرو آباد

منتخب

248

احمد صفری

اصلاح طلب

کرمانشاه

منتخب

249

سیدجواد حسینی‌کیا

اصولگرا

سنقر و کلیایی

منتخب

250

رامین نورقلی‌پور

اصلاح طلب

کردکوی، ترکمن و بندر گز

منتخب

251

شهرام کوسه‌غراوی

مستقل

مینو دشت، کلاله، مراوه و تپه

منتخب

252

منوچهر جمالی

مستقل

رودبار

منتخب

253

محمدرضا ملک‌شاهی راد

اصولگرا

خرم آباد و دوره

منتخب

254

مجید کیانپور

مستقل

دورود و ازنا

منتخب

255

ادیانی

اصولگرا

قائم شهر

منتخب

256

سید مهدی مقدسی

اصلاح طلب

اراک، کمیجان و خنداب

منتخب

257

محمدرضا منصوری

مستقل

ساوه و زرندیه

منتخب

258

ابراهیمی

اصلاح طلب

شازند

منتخب

259

خالد زمزم‌نژاد

اصلاح طلب

بندرلگه،بستک، پارسیان و کیش

منتخب

260

حسن لطفی

اصلاح طلب

رزن

منتخب

261

احد آزادی‌خواه

اصولگرا

ملایر

منتخب

262

صباغیان

مستقل

مهریز،بهاباد،خاتم، ابرکوه وبافق

منتخب

263

علی کاظمی بابا حیدری

اصلاح طلب

اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد

منتخب

264

اصغر مسعودی

مستقل

نی‌ریز و استهبان

منتخب

265

هادی بهادری

اصلاح طلب

ارومیه

منتخب

266

روح‌الله حضرت‌پور طلاییه 

اصولگرا

ارومیه

منتخب

267

اصغر سلیمی

اصولگرا

سمیرم

منتخب

268

سعید باستانی

اعتدال

 تربت حیدریه، مه‌ ولات و زاوه

منتخب

269

زهرا ساعی

اصلاح طلب

تبریز، آذرشهر و اسکو 

منتخب

270

شهاب‌الدین بی‌مقدار

اصلاح طلب

تبریز، آذرشهر و اسکو 

منتخب

271

علیرضا منادی

مستقل

تبریز، آذرشهر و اسکو 

منتخب

272

جواد کاظم نسب

اصلاح طلب

اهواز و باوی حمیدیه و کارون

منتخب

273

علی ساری

اصلاح طلب

اهواز و باوی حمیدیه و کارون

منتخب

274

همایون یوسفی

اصلاح طلب

اهواز و باوی حمیدیه و کارون

منتخب

275

نبی هزار جریبی

اصلاح طلب

گرگان و آق‌قلا

منتخب

276

نورمحمد تربتی نژاد 

اصلاح طلب

گرگان و آق‌قلا

منتخب

277

عباس گودرزی

اصولگرا

بروجرد

منتخب

278

علاءالدین بروجردی

اصولگرا

بروجرد

منتخب

279

حسین نیازآذری

مستقل

بابل

منتخب

280

رضا انصاری

اصلاح طلب

داراب

منتخب

281

جبار کوچکی نژاد

اصولگرا

رشت

منتخب

282

محمدصادق حسنی جوریابی

اصلاح طلب

رشت

منتخب

283

همایون هاشمی

اصولگرا

میاندوآب، شاهین دژ و تکاب

منتخب

284

جهانبخش محبی نیا

اصولگرا

میاندوآب، شاهین دژ و تکاب

منتخب

285

علی اکبری

اصلاح‌طلب

شیراز

منتخب

286

محمدحسین فرهنگی

اصولگرا

تبریز

منتخب

287

محمداسماعیل سعیدی

اصولگرا

تبریز

منتخب

288

محمد حسن نژاد

اصولگرا

جلفا و مرند


منتخب

289

مسعود گودرزی

اصلاح طلب

ممسنی

منتخب
نام:
ایمیل:
* نظر: